LPG a CNG

Ceny benzínu a nafty jsou stále vyšší, jak se jim tedy úspěšně bránit? Udělejte razantní krok, který problémy s vysokou cenou benzínu a nafty vyřeší. Zařiďte si montáž LPG do Vašeho automobilu a Vaše náklady na provoz budou rázem o polovinu nižší. Zároveň ovšem neztratíte žádné jízdní vlastnosti a naopak získáte mnoho dalších výhod. LPG je zkrátka výhra. Zvolte ji i Vy a nebudete litovat.

Jaké výhody díky montáži LPG můžete získat? Jedná se především o:

  • Snížení nákladů na provoz až o polovinu
  • Snížení výdajů při pravidelných servisních prohlídkách
  • Větší bezpečnost
  • Větší spolehlivost
  • A mnoho dalších výhod!

LPG je navíc ekologické palivo a tak jeho používáním šetříte okolní prostředí a nezatěžujete tolik ovzduší. Auto jezdící na LPG navíc vyprodukuje několikanásobně méně škodlivých částic prachu, které se podílejí na tvorbě rakoviny! Bojujte i tímto za zdravější prostředí!

Jaký servis pro montáž LPG navštívit?

Již jste se definitivně rozhodli pro montáž LPG a právě přemýšlíte, jaký autoservis navštívit? Nechcete se svěřovat do rukou nějakým "jen na oko" odborníkům? Pak je to jednoduché! Navštivte náš Autoservis LPG Zajíček. Naše firma o své zákazníky pečuje na jedničku a servis, který jim poskytuje je přímo nevídaný! Po dobu montáže LPG najdeme možnost zapůjčit i náhradní automobil a tak nebudete opravdu ničím omezováni. Naše firma na trhu navíc působí již opravdu dlouho a za tu dobu všichni jsme získali opravdu mnoho zkušeností v oboru montáže LPG, které aktivně uplatňují. Právě u nich díky tomu budete jako v bavlnce.

 

S tím, zdali je Váš automobil vhodný pro montáž LPG či není, si nemusíte lámat hlavu.Poradíme si  s naprosto každým vozem a každou technologií. Díky tomu si montáž LPG může dovolit opravdu každý. Naše firma  Vám pomůže najít tu nejlepší variantu montáže LPG a Vy tak budete jezdit opravdu levně a ekonomicky. Velkou výhodou montáže LPG je také její krátká doba. Montáž LPG trvá maximálně dva dny a Vy tak nebudete skoro vůbec omezováni ve Vašich každodenních aktivitách.

 

I když se LPG může zdát jako velký krok, rozhodně se vyplatí investovat. Tato investice se Vám totiž za pár měsíců mnohonásobně vrátí. Cena LPG navíc zůstává na stále stejné výši a tak se při tankování nemusíte bát nečekaného zdražování a následného nepříjemného překvapení při placení. Na LPG lze navíc přestavět snad všechny typy motorů, ať už se jedná o karburátorové motory, motory s jednobodovým vstřikem, motory s vícebodovým vstřikem či o motory se sekvenčním vstřikováním. Tak na co ještě čekáte? Obraťte se na nás.

 

Jaroslav Zajíček  - majitel firmy


Kontakt

LPG ZAJÍČEK JIŽNÍ ČECHY

43
Neplachov - Dolní Bukovsko
373 65

Jižní Čechy


603 445 099